Kyllä ne sen kestää, sillä olen omistanikin sormenjälkiä pyyhkinyt pois eikä ole menneet miksikään. Metallit ja muovit.Vähän ohi aiheen, mutta itse en IPA:lla menisi hifi-laitteiden metallisia tai muovisia maalipintoja puhdistamaan, jos ei ole tarkoitusta sen jälkeen maalata pintaa uudelleen.
Samaan tulokseen pääsee tällä:Tuli ihan uteliaisuuttaan hankittua Audioquest Dragonfly Red.
Kyllähän tämä iPadin ja MacBook Pron ääntä parantaa, mutta ero ei ole suuren suuri. Kuulokkeina toimii B&W P7 Wirelessit, piuhalla. En kuuntele Bluetoothin kautta, sen ääni ei ole vaan niin hyvä.
katso liitettä 153687
Etkö sä just ostanut vähän aikaa sitten Yammun vahvistimen? Ja nyt AN.
Mulla on yksi täysin käyttämätön DV-989Avi pahan päivän varalle.Ajattelin, että nyt on hyvä aika ostaa toinen
CD soitin, no tälläinen tuli hommattua vain soittamiseen. Olikohan järkevä ostos?
Ei tämä, mutta samanlainen
![]()
Pioneer DV-757Ai lippulaiva DVD/CD/SACD – Classic Audio
Pioneerin erittäin laadukas DVD/CD/SACD-soitin. Uudenveroinen kunto. Alkuperäinen kaukosäädin, manuaali ja suomenkielinen tulostettu manuaali. Testattu ja koekäytetty. Lisätietoja: https://www.www.classicaudio.fi
Torista? Jos niin katoin ja meinasin myös tuota, mutta kun halusin välttämättä hopea naamalla, niin jäi sittenRikkinäisen cd-soittimen, toinen Sony 337ESD, ulkoisesti erittäin siisti levyn luku ja mekaniikka pelaa mutta jotain on pielessä kun äänen päällä on paha häiriö särinä, myös digitaalisessa ulostulossa. Siinä on hetkeks aikaa debuggattavaa. 2 x TDA1541 tämäkin.