Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
välläri sanoi:Minkäs laatuista cd-ääntä olisi tarjolla blueray soittimissa?
välläri sanoi:Minkäs laatuista cd-ääntä olisi tarjolla blueray soittimissa?
Pitääkö laite häiritsevää ääntä?Sirinää,hurinaa....milesdavis sanoi:PS3 on aivan pätevä cd-soitin, kunhan sen sijoittaa jonkin matkan päähän kuuntelupaikasta. Äänenlaadun suhteen ei ainakaan minulla ole valittamista. Lisäksi levyjä voi siirtää kovalevylle.
milesdavis sanoi:PS3 on aivan pätevä cd-soitin, kunhan sen sijoittaa jonkin matkan päähän kuuntelupaikasta. Äänenlaadun suhteen ei ainakaan minulla ole valittamista. Lisäksi levyjä voi siirtää kovalevylle.
välläri sanoi:Pitääkö laite häiritsevää ääntä?Sirinää,hurinaa....
jantze sanoi:Mitäs mieltä olet PS3:n analogisista lähdöistä? Ihan vaan mietiskelin pitäisikö ottaa tuo PS3 piruuttaan mukaan huomiseen miittikseen. Itse kun en ole kuunnellut musiikkia PS3:n kautta.
jussilan sanoi:hep.... tarviiko telkku olla auki jos käyttää sitä bt kauko-ohjainta?
t. Jussi
näätä sanoi:Suorituskykyä tulee vielä lisää, nimittäin 15.4 on ladattavissa uusi 2.30 päivitys, jonka myötä tulee DTS-HD master audio tuki.
LaJazz sanoi:Betamax, Memorystick, SACD , MiniDisc... toivottavasti tällä kertaa onnistuvat.